Állás

Szeretnél velünk dolgozni? Jelentkezz az alábbi nyitott pozíciókra!

Project Manager

Feladatok:

  • Fejlesztési projektek menedzselése
  • Projekttervek készítése és a projekt előrehaladásának követése
  • Kommunikáció a fejlesztőkkel és a ügyfelekkel
  • Projekt határidők és költségvetés betartása
  • Minőségi ellenőrzés és tesztelési folyamatok irányítása

Elvárások:

  • Tapasztalat projektmenedzsment területen, különösen WordPress projektekben
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készségek
  • Jó időgazdálkodási és tervezési képességek
  • Rugalmasság és képesség a csapatban való együttműködésre
  • Szakmai hozzáértés a WordPress területén

Munkavégzés helye: távmunka
Díjazás: óradíj alapú

Frontend fejlesztő

Elvárások:

  • Site builder (Elementor) ismeretek
  • JavaScript és CSS ismeretek
  • Tapasztalat WordPress fejlesztésben
  • Képesség önállóan és csapatban is dolgozni
  • Kreativitás webdesign terén

Feladatok:

  • Front-end fejlesztési projektek végrehajtása
  • Weboldalak designjának és funkcionalitásának fejlesztése
  • Site builder-eszközök használata a weboldalak létrehozásához
  • Együttműködés a projektmenedzserrel és a csapattal a projektek előrehaladásának követése érdekében

Legújabb értesítések